9.-10. června 2018

Zahrada prozatím není přihlášena.

Školní zahrada Základní školy Přibyslav

otevřeno po celý rok
neděle:
9-17 h

Dopravní spojení:
vlakem - zastávka na trati Havlíčkův Brod - Žďár nad Sázavou, autem - po silnici od Havlíčkova Brodu, Žďáru nad Sázavou, Jihlavy nebo Ždírce nad Doubravou.

parkoviště pro auta
vhodné pro vozíčkáře
vstup se psem
vhodné s dětmi
WC
občerstvení

Plakát ve formátu A3

ikona Pozvánka 2017

lokalita:
Přibyslav, Vysočina kraj, Česká republika
typ objektu:
školní zahrada
adresa:
Přibyslav, ulice Tržiště, vstup průchodem mezi domy s pečovatelskou službou
kontaktní osoba:
Mgr. Marie Zichová, koordinátorka EVVO na ZŠ Přibyslav
telefon:
731 722 608
e-mail:
oficiální web:

Popis

Certifikovaná přírodní zahrada Základní školy Přibyslav s pěstebními a květinovými záhony, ovocným sadem, ukázkami ekosystémů (louka, jezírko, les), bylinkovou spirálou, hmyzími hotely, výukovými, hracími a odpočinkovými prvky (Člověče, nezlob se!, ohniště, vrbová chýše, hmatová stezka, xylofon, sluneční hodiny), altánem a arboretem stromů a keřů využívaná při výuce různých předmětů (přírodopis, matematika, prvouka, pracovní činnosti,...), jako místo konání školních akcí i akcí pro veřejnost, místo pro relaxaci a odpočinek.

Doprovodné akce

Neděle 11.6.2017 - 14.00 - zahájení 11. ročníku soutěže O nejkrásnějšího domácího mazlíčka (děti představí své mazlíčky, návštěvníci vyberou ty nejhezčí) * 15.00 - vyhlášení výsledků soutěže * 14.00 – 17.00 - prodej dětských výrobků (produkty z naší zahrádky), prodej drobného občerstvení k opékání na ohni, komentovaná prohlídka zahrady s průvodci z řad dětí, stanoviště s úkoly na téma Přírodní zahrada.Víkend otevřených zahrad: www.vikendotevrenychzahrad.cz 2012-17 © Všechna práva vyhrazena.
webdesign by SYNAPSE5.COM